Порошенко наобіцяв українцям “хороших новин”Президент очікує фінансової допомоги від Єврокомісії

- джерело.

Президент Петро Порошенко розраховує, що Європейська комісія на сьогоднішньому засіданні, 28 лютого, затвердить нову програму макрофінансової допомоги для України.

Про це він заявив на прес-конференції в ході якої Порошенко вирішив потішити українців гарними новинами. Президент назвав дві “хороші новини”, які нібито зваляться на Україну, як манна небесна, вже 28 лютого.

“Сьогодні ми очікуємо кілька хороших новин. Сьогодні Європейська комісія повинна прийняти або вже прийняла рішення за пропозицією України нової програми макрофінансової допомоги”, – заявив Порошенко.

Як відомо, в кінці минулого року Європейська комісія заявила, що готова розглянути питання про подальшу макрофінансової допомоги Україні. Однак не просто так, а за умови активізації реформ.

Оскільки Петро Порошенко очікує такого рішення від Єврокомісії, то напевне він вважає, що реформи в країні достатньо активізовані для цього.

В той же час, з огляду на корупцію можновладців і заробітні плати та пенсії простих українців, на ціни на комунальні послуги, на війну, яку президент обіцяв закінчити ще в 2014 році, на те, як масово громадяни виїзджають з країни, ситуація залишає бажати кращого.

Порошенко також уточнив, що другою хорошою новиною є тема боротьби “Нафтогазу” з “Газпромом” в Стокгольмі.
“Ми чекаємо новин нарешті зі Стокгольма. Я сподіваюся, це станеться саме сьогодні, не виключено, що під час нашої прес-конференції “, – повідомив президент.


Читайте також:


Залишити коментар: