“Ой дурень …”: Порошенко зганьбився на всю Швецію. Забув, що там суд не корупційнийПрездент України заплутався в принципі поділу влади, передає Корупція.Інфо.

- джерело.

Вчора під час прямої трансляції із зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хультквістом глава нашої держави вирішив подякувати чиновника за справедливе рішення суду в Стольгольмском арбітражі стосовно справи “Нафтагазу” проти “Газпрому”.

«Я дуже вдячний Вам, пане міністре, як представнику Швеції, за справедливий, об’єктивний і незалежний судовий процес», – сказав Порошенко.

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук, колишній український політик часів Януковича Андрій Портной в той самий час висміяв таку дію Порошенко, заявивши, що тільки в нашій країні дякують чиновників за рішення суддів.

“Поясніть хтось недалекому диктатору, що це тільки в його судах можна дякувати чиновника виконавчої влади за рішення судової.

І ще поясніть, що міжнародний комерційний арбітраж в Стокгольмі до Швеції має точно таке ж відношення, як і Interpol, що знаходиться в Ліоні до Франції і розташований в Брюсселі офіс ЄС до Бельгії. ”

У коментарях українці теж не зраділи такому вчинку Президента.

“Плакати треба від таких рішень, а не дякувати. Втім не Порошенко плакати доведеться, а українцям …”, “Ой дурень”, “Далі слід Газпрому послатися на слова подяки і заявити про заангажованість рішення”, “Так ще є у кого -то питання, хто агент Кремля і де його (Кремля) руки ???? ”


Читайте також:


Залишити коментар: