На Львівщині на одному з підприємств обірвався вантажний ліфт, загинуло двоє людейПідйомник впав на двох працівників приватного підприємства.

У Львівській області на одному з приватних підприємств обірвався вантажний ліфт, в результаті чого загинули двоє працівників. Про це в ефірі “112 Україна” повідомив журналіст.

Трагедія сталася вчора, 22 травня, в селі Бучали Городоцького району. У приміщенні двоповерхового складу зберігали дошки і різні матеріали. З невідомих причин ліфт обірвався і впав на двох працівників підприємства. В результаті цього загинуло два чоловіки 22 і 32 років.

За інформацією прес-секретаря ДСНС Львівської області Христини Авдєєвої на підприємстві могли займатися прокладкою теплотраси. Рятувальники підняли ліфт і витягли тіла, чим займалися загиблі поки невідомо.

Правоохоронці вже порушили кримінальну виробництво за статтею “Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою”, винним загрожує до 8 років за гратами. Керівник підприємства повинен був повідомити про інцидент протягом доби, проте він цього не зробив. Зараз підприємство працює в звичайному режимі.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: