Кошовий з “Квартал 95” відреагував на критику українців: “Повні д*біли”Актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий відповів на критику українців, які стали засуджувати його за зухвалий наряд на президентських дебатах на “Олімпійському”

Про це він розповів в інтерв’ю виданню Новини України.

Зазначимо, що тоді в мережі розгорівся гучний скандал через зухвалого наряду Євгена Кошового, в якому він з’явився на президентських дебатах між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком на стадіоні в Києві.

Зокрема, актор тоді на ньому була надіта толстовка провокаційного бренду “Pohuy”, а назва самого бренду великими літерами було написано на кофті.

Подібна витівка набула величезного розголосу в пресі і розлютила українців. І через деякий час Євген Кошовий пояснив, чому він з’явився на цей захід в подібній кофті.

“Я це надів абсолютно несвідомо, і тільки потім зрозумів, що людям просто більше нічого обговорювати, крім того, у що були одягнені люди. Деякі написали, що мені дійсно по**й на Україну. Я вважаю, що вони повні дебіли і заявляю це офіційно!”– гнівно заявив актор студії “Квартал 95”.

Крім цього, Євген Кошовий зазначив, що ніколи і ні в кого не питав, у чому йому ходити, крім його дружини Ксенії. За словами популярного коміка, і він не збирається ніколи цього робити.

“Я одягнув просто теплу кофту, яку мені подарували на день народження. У мене є ще тапки з написом “Ох**нно”, чому про це ніхто не говорив?”– резюмував він в інтерв’ю з журналістами.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: