“Легені обертаються на потворні “клапті”, штам “Омікрон” несе таємничу загрозу”: лікар про найстрашніші прояви хворобиДо кордонів України підбирається таємничий штам “Омікрон”. Тим часом наразі на території нашої країни домінує штам “Дельта”. Симптоми і ускладнення, котрі викликає вірус, просто вражають. Медики повідомляють про надзвичайно небезпечні ознаки і особливості недуги, спричинені різними варіантами вірусу.

- джерело.Про страшний прояв хвороби, який називається “цитокіновим штормом”, лікар Тарас Жиравецький розповів у своєму Telegram-каналі.

“Цитокіновий шторм – це той стан, який зараз потребує лікування у стаціонарі.

Основні ознаки – це висока температура після 6-7 дня захворювання, падіння сатурації нижче 92, різке погіршення загального стану.

З аналізів найважливішими маркерами є ЦРП, інтерлейкін 6, прокальцитонін. Часто може також знижуватись залізо, а печінкові проби підніматись. При обстеженні на КТ великий % ураження легень.

Раджу не чекати вдома, якщо є симптоми, описані вище, і звертатись до медиків на стаціонарне лікування”,- ідеться у повідомленні.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: