“Це біль і неспроможність їсти, штам “Омікрон” насувається зі страшними симптомами”: медики про небезпеку вірусуСвітом поширюється штам “Омікрон”, викликаючи серйозне занепокоєння у медиків і науковців. Вчені активно досліджують новий варіант вірусу, повідомляючи про результати своєї діяльності. Дехто із них заявляє про незвичайні симптоми, котрі викликає штам.

- джерело.Як інформує “Obozrevatel”, британський лікар Девід Ллойдт заявив, що поширеним симптомом нового штаму коронавірусу Омікрон у дітей може бути незвичайний висип. Також у маленьких пацієнтів часто можна спостерігати втому, головний біль та втрату апетиту.

Попередні дані говорять про те, що висипи виявили у 15% дітей, у яких діагностували новий південноафриканський штам COVID-19.

Також медик наголосив, що кількість людей, заражених Омікроном, дуже швидко зростає.

“Ми починаємо дізнаватися трохи більше про вірус і ми починаємо його вивчати. Дані показують, що кількість заражених людей дуже швидко подвоюється. Але сподіватимемося, що він не такий небезпечний, як Дельта, і ми зможемо його перемогти”, – сказав лікар Девід Ллойдт.


Залишити коментар:


Останні новини: