“40 млн поляків готові стати на захист своєї Батьківщини”: прем’єр Польщі відповів на погрози РФПрем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький відповів на погрози росії завдати “пропорційного удару” за нарощування сил НАТО.

Пише - джерело.

Моравецький підкреслив, якщо Росія подумає напасти на Польщу, вона повинна знати, що “40 мільйонів поляків готові стати зі зброєю в руках, щоб захищати свою Батьківщину”.

Про це заявив прем’єр-міністр Матеуш Моравецький у Мишкуві, пише Wprost.

“Ми відкидаємо їх колоніалізм, їх імперіалізм. Ми живемо у вільній країні, і ми будемо прагнути до нашої свободи, ми будемо боротися за нашу свободу”, – заявив прем’єр-мініст.

Прем’єр Польщі зазначив, що країна розробляє програму будівництва і зміцнення оборони, одним із елементом якої є посилення могутності польської армії. Зокрема, йдеться про збільшення її чисельності та озброєння.

“Будівництво нових видів зброї, його виробництво в Польщі, але також і закупівля найсучаснішої зброї за кордоном”, – сказав він.

Нагадаємо, у Кремлі знову відзначилися черговою заявою. Днями у Міністерстві закордонних справ Росії пригрозили Польщі за нарощування сил НАТО. У Росії пообіцяли “пропорційну реакцію”.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: