Перереєструвати автомобіль можна буде в додатку «Дія»У найближчому майбутньому оформити угоду купівлі-продажу вживаного автомобіля можна буде за спрощеною схемою через застосунок «Дія».

Пише - джерело.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий. Як працюватиме новий сервіс Відомо, що послугу реєстрації та перереєстрації транспортного засобу можна буде здійснити дистанційно. Угоду продавець та покупець зможуть укласти самостійно через мобільний додаток «Дія».

Єдиною перешкодою на шляху до реалізації нової концепції поки що залишається експертний огляд (звіряння номерних агрегатів). На сьогодні йде погодження із зацікавленими сторонами проєкту акта про виключення експертного дослідження із ланцюжка всієї процедури.

Нововведення має зробити послугу зручнішою та швидшою для українців, а також допоможе мінімізувати потенційні корупційні ризики.

Алгоритм реєстрації/перереєстрації авто:

Якщо сервіс запрацює, то угода купівлі-продажу буде така:

Укладання договору купівлі автомобіля у смартфоні через додаток «Дія»;

Договір автоматично підтягнеться на сервер Міністерства внутрішніх справ України, де автомобіль пройде відповідні перевірки;

Електронний техпаспорт з’явився у телефоні покупця після успішного проходження перевірки;

Номерні знаки можна залишити на авто або придбати у виробника.


Залишити коментар:


Останні новини: