Зеленський призначить міністрів і топ-чиновників: “Гучні прізвища”


Зеленський призначить міністрів і топ-чиновників: “Гучні прізвища” Українці очікують від Зеленського рішучих дій

Новообраний президент Володимир Зеленський зробить перші призначення у день інавгурації у понеділок, 20 травня. Володимир Зеленський Про це розповів політолог Андрій Золотарьов, повідомляє Politeka. Експерт наголосив, що зараз українці у першу чергу чекають від Зеленського рішучих дій – у тому числі, оголошення кадрових рішень.

“Якраз відтягувати на вівторок Зеленському не варто. Я думаю, його команда це розуміє. Я думаю, в понеділок ми почуємо перші кадрові рішення”, – говорить Золотарьов.

Також політолог висловив припущення, що серед представлених фігур однозначно будуть “неформальний керівник” штабу Зеленського адвокат Андрій Богдан і бізнес-партнер Зеленського Сергій Шефер.

Окрім цього, Золотарьов вважає, що Зеленський повинен оголосити про рамки своєї політики – озвучити позицію по Донбасу і відносинам з Росією. А ось економічного дива, стверджує експерт, в найближчий час від Зеленського чекати не варто.

“Люди повинні почути головне – що Україна не бідна країна, Україна – країна пограбована. Але навіть в нинішньому жалюгідному економічному становищі у нас залишився єдиний ресурс – економічна свобода. Тобто, Зеленський повинен дати людям можливість заробляти”, – підкреслив Золотарьов.

Варто нагадати, що днями європейський комісар Йоханнес Хан зустрівся з новообраним президентом Володимиром Зеленським. Володимир Зеленський та Йоханнес Хан під час зустрічі Про це повідомляють українські ЗМІ та нагадують подробиці розмови. Єврокомісар нагадав, що головним завданням для нового президента стане виплата Україною величезних держборгів.

Також він заявив, що Україна повинна вирішити проблему, пов’язану із закінченням 1 січня 2020 року строку контракту на транзит російського газу. Нагадаємо, Верховна Рада розглянула сім проектів постанов про дату інавгурації Володимира Зеленського.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: