“Відрубав голову і кисті рук”: Чоловік по-звірячому розправився з рідною матір’ю“Відрубав голову і кисті рук”: Чоловік по-звірячому розправився з рідною матір’ю

Обезголовлену жінку похилого віку з відрубаними кистями рук знайшли в Сергієво-Посадському районі Підмосков’я 16 травня. Як стало відомо виданню «МК», страшну знахідку зробив випадковий перехожий в селі Назарьево в кущах в 7 метрах від житлового будинку.

Правоохоронці з’ясували, що убитою є мешканкою міста Гай Оренбурзької області. Вона вже як місяць перебувала у федеральному розшуку як безвісти зникла. Слідчими підмосковного СКР за підозрою в скоєнні злочину затримано рідного сина жінки Кирила (ім’я змінено).

Він пояснив, що просив у матері гроші, але вона відмовила. За це Кирило вбив жінку. Труп близької людини вивіз на своїй машині і сховав у кущах. На наступний день він приїхав назад в те місце, де заховав труп матері і відрубав голову і кисті рук. Як пояснив зловмисник, він це зробив для того, щоб жінку не змогли впізнати, якщо знайдуть тіло. Наразі чоловіка затримано. Ведеться слідство.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: