Суд у справі нацгвардійця в Італії: в.о. голови Нацгвардії дав свідчення


В.о. командувача Нацгвардії виступив на захист українського бійця Віталія Марківа в італійському суді.

Виконуючий обов’язки командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан дав свідчення суду в італійському місті Павія на захист нацгвардійця Віталія Марківа, якого звинувачують у причетності до загибелі італійського фоторепортера на Донбасі 24 травня 2014 року. Про це повідомляє департамент комунікації МВС України.

За свідченнями в.о. командувача Нацгвардії, підрозділ, де служив Віталій Марків, виконував завдання з оборони телевежі на горі Карачун в Слов’янську.

“Бійці були озброєні стрілецькою зброєю і не мали важкої і далекобійної зброї, якою міг бути смертельно вражений італійський журналіст Андреа Рокелле 24 травня 2014 року. До того ж, позиція, де відповідно до наказу свого командира ніс службу Віталій Марків, мала сектор спостереження (с. Андріївка), що відрізняється від того, де було вбито італійського фоторепортера (залізничний переїзд перед керамічним заводом). Цю позицію в той час займали бойовики-сепаратисти, очолювані російським ватажком Гиркіним. Звідти постійно обстрілювали українські підрозділи на Карачуні”, – розповів Балан.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: