Зеленський анонсував українцям видачу дешевих кредитів на житло, освіту та електромобіліВолодимир Зеленський анонсував запуск державної програми “Українська мрія”, в рамках якої населенню видаватимуть пільгові кредити на житло, освіту та інші цілі. Обов’язковою умовою схвалення кредиту буде сплата податків громадянами.

- джерело.Зокрема, сумлінні платники податків зможуть отримати кредит на купівлю нерухомості, придбання електромобіля, оплату освіти, чи зміну професії. Процентна ставка становитиме лише 5%.

Подробиць щодо умов кредитування та про вимоги до позичальників президент поки не розкрив.

З березня 2021 року в Україні працює програма кредитування на житло під 7%, але з певними вимогами щодо площі та внесенням початкового внеску.

Найближчим часом президент Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт, яким буде передбачено відкриття персональних рахунків для дітей, де накопичуватимуться платежі від використання надр. Гроші можна буде витратити, зокрема, на освіту та купівлю житла у межах України.

Подібний механізм працює у Норвегії. У державі прибутки від нафти розподіляють серед громадян – відкривають рахунки для новонароджених. А в ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати) відкривають депозитні рахунки, до яких надходять кошти.

В Україні, де видобуваються різні копалини, йдеться про доходи від рентної плати за видобуток руди. Розраховувати на такий “економічний” паспорт зможуть діти, які народилися в Україні після 1 січня 2021 року та проживуть на її території 18 років.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: