Скільки людей отримує 500 доларів? Гройсман різко відповів на спіч Зеленського щодо зарплат українцівПрезидент Володимир Зеленський під час щорічного звернення заявив, що середня зарплата в Україні зросла до 500 доларів (понад 13500 грн). Але більшість українців, за словами колишнього прем’єра-міністра Володимира Гройсмана, змушені жити на мінімалку або шукати заробіток за кордоном.

- джерело.Про це в ефірі програми “ВЕРЕСЕНЬ” на Апострофі TV розповів сам колишній глава уряду (2016-2019).

Екс-прем’єр нагадав, що за останній рік ціни в Україні зросли 30 відсотків, тоді як мінімалка піднялася лише на 500 гривень. Тому мінімальна зарплата в Україні має становити 8 тисяч гривень, а не нинішні 6500.

“Звісно, люди не просто будуть хотіти виїхати, у них просто виходу іншого нема. Вони роботу тут не можуть знайти, і коли сьогодні заявляють, що середня зарплата сьогодні 500 доларів, покажіть, скільки українців працюють на 500 доларів”, – зауважив екс-прем’єр.

За його словами, на мінімалку працює більшість людей в Україні, особливо якщо йдеться про невеликі громади, а це – живі люди з живими потребами.

“Я вважаю, що це неправильно і це потрібно міняти, але це в компетенції парламенту та уряду. Що вони роблять на падаючій економіці? Вони піднімають податки”, – резюмував Гройсман.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: