За Бандеру і двір: Трамп дуже жорстко покарав ПольщуСША висунули жорсткий ультиматум Польщі

- джерело.

Білий дім направив Варшаві явний сигнал, що польській владі не слід розраховувати на зустріч ні з президентом Дональдом Трампом, ні з віце-президентом Пенсом, поки закон про Інститут національної пам’яті не буде виправлений. Про це повідомляє польське видання Dziennik Gazeta Prawna.

Пов’язані з польською дипломатією джерела газети зазначають, що “США висунули ультиматум”, а зустрічі на вищому рівні були “заморожені” до рішення польсько-ізраїльського спору через позицію Варшави, прописану в законі.

Із травня до Польщі на місяць переходить головування у Раді Безпеки ООН. З цієї нагоди президент Анджей Дуда збирався відвідати Нью-Йорк і Чикаго. Планувався і візит у США прем’єра Моравецького.

Польський мінстр зовнішній справ передбачав, що це буде однією з найважливіших дипломатичних подій 2018 року. Варшавою було докладено зусиль для організації зустрічі з президентом Трампом або віце-президентом Пенсом.

Однак з моменту початку кризи в польсько-ізраїльських відносинах з Білого дому надходили стримані сигнали.

“Американці делікатно сказали, що з організацією зустрічей з вищими керівниками США виникне проблема”, – повідомило джерело.


Читайте також:


Залишити коментар: