“Її сила волі вражає”: жінка, яка народилася без рук, сама виховує двох дітей (ВІДЕО)У селі Залісці, що на Тернопільщині живе Віра Омельчук. Жінка народилася без обох рук, але попри це, справляється по господарству, тримає 40 соток городу, сама робить усю хатню роботу і виховує двох дітей.

Пише - джерело.

Про мешканку Тернопільщи розповіли на сайті “Кентуру плюс”.
Коли народилась Вері, перші три доби її навіть не показували метрв, аби не шокувати. Потім принесли у пелюшках. Коли Антоніна Омельчук, матір Віри, розпеленала дитину – була шокована.

У дівчинки не спостерігалося навіть натяку на руки чи плечові суглоби. Одна ніжка була коротшою за іншу. Лікарі переконували матір залишити дитину у будинку маляти, але та не погодилася.

“Вони мені казали: віддайте дитину. Кажу ні. Чоловік приїхав, теж каже — ні. Що є, те буде. Забираємо додому. Ми мусимо змиритися з тим, що Господь дав”, – розповідає матір.

Віра проявила неабияку силу духу. Вона почала вишивати ногами, а потім навчилася робити у такий спосіб макіяж. І цим зараз заробляє на життя. Вона вийшла заміж і народила двох діточок, проте чоловік покинув їх. А Віра, не зважаючи на душевний біль, продовжувала виховувати їх сама попри відсутність обох рук і катастрофічну нестачу грошей.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: