“Хвороба проявляється страшними «укусами», люди з конкретної групи – беззахисні”: лікар про ознаки штаму “Омікрон”Жахливий штам “Омікрон” особливо небезпечний для конкретної категорії людей. Відомий вірусолог заявив, про підвищену загрозу жахливих наслідків, яку вірус людям, які мають чітко визначені ознаки. Також вчений пояснив, як саме проявляється хвороба після інфікування.

- джерело.

Як інформує “Molbuk”, найстрашнішу небезпеку штам “Омікрон” становить для людей з низькими імунологічними здібностями або іншими словами низьким імунітетом.

Про це заявив китайський вірусолог Чжан Веньхуна. Він заявив, що Омікрон не можна вважати просто важкою застудою, оскільки проведені дослідження довели низьку здатність імунної системи людини справлятися із захворюванням, спричиненим цим штамом.

Він підкреслив, що в умовах швидкого поширення Омікрону країни мають гарантувати достатню забезпеченість медичними препаратами, які могли б лікувати випадки з низьким імунологічним рівнем.

“Якщо медичних ресурсів не надто багато, Омікрон “кусатиме” людей”, – уточнив вірусолог.

Запис “Хвороба проявляється страшними «укусами», люди з конкретної групи – беззахисні”: лікар про ознаки штаму “Омікрон” спершу з’явиться на Слово News.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: