“Ввечері заріжу ножем і нічого мені не буде” – у Мукачеві в залі суду ромка почала погрожувати фізичною розправою


Під час сьогоднішнього розгляду кримінальної справи у Мукачеві суддя був змушений викликати поліцію

Про це «Першому кабельному» повідомили учасники процесу.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Мукачеві роми напали з палками на жінку з дитиною. Інцидент стався на вулиці Берегівській. У результаті сутички постраждав депутат міської ради, який вступився за жінку з дитиною.

Як зазначають потерпілі у справі № 303/6377/17 Віра Кравченко, її неповнолітня донька Олександра Чорі та депутат міськради Юрій Кравчук, спершу жінка почала порушувати громадський порядок під час судового засідання. Відтак, судді довелося дати доручення викликати поліцію. Правоохоронці, прибувши до суду, склали відповідний протокол.

Втім, на цьому одна з обвинувачених у згаданому кримінальному правопорушенні обвинувачена Давид Марія не вгамувалася те перейшла до погроз фізичної розправи в бік потерпілої жінки та її доньки.

“Ввечері прийду і заріжу ножом, і поліція нічого не зробить, і нічого мені не буде… чекайте ввечері гості”, – передають слова ромки потерпілі.

Наразі, вже визнані потерпілими в згаданому кримінальному провадженні були змушені звернутися до поліції з черговою заявою щодо погроз фізичною розправою з боку обвинуваченої Давид М. Також вони мають намір просити в поліцейських забезпечити охорону, адже не впевнені у власній безпеці після погроз.

Джерело.

Читайте також:


Останні новини: