Вода стала пасткою для батька й семирічного сина під Дніпром: подробиці трагедіїПід Дніпром на Блакитному озері батько і син опинилися у водяній пастці

У Дніпропетровській області, під час купання на Блакитному озері, біля села Єлизаветівка, потонув чоловік, який разом зі своїм семирічним сином намагався вплав дістатися до Вороньего півострова.

Цей “заплив” завершився трагедією – не розрахувавши своїх сил, 40-річний чоловік потонув, здолавши половину відстані. Його дитини врятували відпочиваючі, коли він вже наковтався води, повідомили в прес-службі ГСЧС.

Як повідомив начальник Кам’янського управління ГСЧС Володимир Ярема, рятувальники отримали інформацію про те, що на Єлизаветівській котловані тонуть чоловік і дитина. Хлопчика 2012 року народження вдалося врятувати свідків події.

Водолази знайшли тіло чоловіка 1979 року народження на глибині чотирьох метрів в десяти метрах від берега. Після огляду поліції його направили на судово-медичну експертизу. Врятований хлопчик знаходиться в реанімації міської лікарні, його стан оцінюється як важкий.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: