Ваш дідусь ніяк не здохне: в Росії трапився страшний випадок з “ковідним” ветераном, відеоУ російському місті Волгоград лікарі лікарні виставили ветерана з Covid-19.

Про це повідомляє “Висота 102”.

Інцидент стався з 87-річним Володимиром Молчановим. У залізничній лікарні йому поставили діагноз “двостороння пневмонія” і виявили у нього коронавірус. З цим діагнозом дочка Галина Курапова відвезла його у “Волгоградський обласний клінічний госпіталь ветеранів війн”. Однак там лікарі сказали, що він шумить і заважає сусідам по палаті.

Спочатку Володимир Федорович лежав в лікарні на підлозі, а потім медики і зовсім погрожували відправити його до психлікарні. Але також від медиків вона почула фразу: “ваш дідусь міцний, ніяк не здохне”. Дочка заявила, що забере його додому.

“І ось мені викочують на каталці напівтруп з ниткоподібним пульсом. Замість того, щоб надавати допомогу людині в реанімації, давати кисень, ще щось, його просто посадили на каталку і хотіли відправити додому”, – розповіла Галина.

Підтримали сім’ю люди, які бачили, що відбувається і обурилися. Тоді медики знову забрали пенсіонера до лікарні. Через деякий час вони повідомили, що він помер.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: