На виклик не завжди приїжджає “швидка”, хворі лікуються вдома: у Харкові критична ситуація з коронавірусомУ лікарнях Харкова погіршилася ситуація з коронавірусом.

- джерело.

Як відомо, хворих пацієнтів відмовляються госпіталізувати у лікарню через переповненість.

Про це, як пише Vgorode, розповіла мешканка міста Ольга, у якої на коронавірус захворіла літня мати.

За її словами, ситуація настільки критична, що на виклик не завжди приїжджає швидка допомога.

“За результатами КТ в 15 лікарні нам прямо там рекомендували термінову госпіталізацію: пневмонія, низька сатурація – 70. Просто на КТ, в 15-у лікарню, викликали швидку. Вони відмовилися нас куди-небудь везти, сказали: місць немає. Мамі потрібен кисень. А кисневих місць немає”, – поскаржилася жінка.

В іншій лікарні, куди харків’янка повезла свою матір, також відмовили у госпіталізації, пояснивши, що у них немає кисневих місць.

“Увечері викликали ще одну швидку, і ситуація повторилася. Молодик з нами мило поспілкувався, подзвонив – йому сказали “місць немає”, і він поїхав. Наступного дня ми знову викликали швидку. Налаштувалися рішуче, що підемо до переможного кінця. Але в лікарні просто відмовляють в госпіталізації… У мене є документ про відмову”, – сказала жінка.

Мешканка Харкова зазначила, що врешті-решт її мама лікувалася вдома. Брак кисню частково компенсували за допомогою позиченого концентратора.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: