В Італії сімейна пара, яка залишила при переїзді ігуану на зйомній квартирі, ризикує штрафом в 10 тисяч євроСусід, якого турбували дивні шарудіння, викликав карабінерів: вони визволили тварину і виписали його власникам великий штраф.

У Павії сімейна пара при переїзді “забула” ігуану на зйомній квартирі. Сусід, якого турбували дивні шарудіння, викликав карабінерів.

Карабінери, відкривши двері квартири, не очікували побачити величезну зелену ігуану, довжиною близько півметра, яка бродила по будинку. Рептилії вдалося протриматися тиждень, тому що її колишні господарі також залишили свої рослини в горщиках – ними вона і харчувалася.

“Ігуани є одними з найпопулярніших видів рептилій, яких заводять в якості домашніх тварин, проте люди не уявляють собі, наскільки складно дбати про них належним чином, – прокоментували інцидент ветеринари, які врятували тварину. – Більшість домашніх ігуан гине в перший рік життя, а багатьох через деякий час кидають їх господарі”.

За відмову від тварини його господарі ризикують штрафом в розмірі 10 000 євро і позбавленням волі на строк до одного року.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: