“Хочу привітати вас і сказати …”: Порошенко заявив, що знайшов нового експортера газу в Україну


Україна і Катар ведуть переговори про постачання зрідженого газу з близькосхідної держави, передає Корупція.Інфо

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв’ю катарському телеканалу Al Jazeera.

“Ми зараз проводимо переговори з керівництвом Катару щодо постачання катарського природного скрапленого газу. І я хочу привітати вас і сказати, що Катар може стати експортером газу в нашу країну – Україну. Газ може поставлятися через існуючий регазифікаційний термінал в Польщі. І Україна дійсно може отримати катарський газ. Але це тільки перший крок”, – сказав він.

Президент зазначив, що диверсифікація поставок газу є для України питанням національної безпеки.

За словами Порошенка, Україна і Катар розглядають питання можливої ​​співпраці з партнерами з Туреччини.

“Ми отримали їх запевнення про можливість реалізації проекту з постачання катарського природного газу безпосередньо через Туреччину, а не тільки через Польщу. Ми будемо дуже раді відкрити наші двері для катарських компаній, щоб вони прийшли на український енергетичний ринок, це було б дуже важливо. Я вважаю, що реалізація такого проекту сприяла б зміцненню енергетичної безпеки моєї країни”, – заявив глава держави.

Президент додав, що Україна експортує в країни арабського світу товарів на $ 8 млрд і співпрацю з цими державами є дуже важливим. Саме тому Україна прагне отримати статус спостерігача в Організації Ісламського Співробітництва.

Джерело.

Читайте також:


Останні новини: