В Іспанії через помилку лікарів італійцеві ампутували руки і ногиЛікарі визначили, що в чоловіка звичайний грип, і відправили його додому. Однак пізніше з’ясувалося, що в нього менінгіт.

Трагічна історія сталася з італійцем Девідом Мораною в іспанському місті Мурсія, де він проживає, пише The Sun. У січні 24-річний чоловік захворів і прийшов до лікаря зі скаргами на температуру і болі в щелепі.

Девід здав аналізи крові і сечі, але вони не показали нічого підозрілого, тому медики вирішили, що в нього звичайний грип і відправили його лікуватися додому. Але італійцеві стало гірше. Температура підвищилася до 39, почалася блювота, а на обличчі з’явилися коричневі плями. Проступили вони й на ногах.

Морана знову повернувся в лікарню. І на цей раз лікарі діагностували в нього менінгіт. Буквально за пару днів плями пішли по всьому тілу і набули фіолетового відтінку. Щоб врятувати італійця, йому довелося ампутувати кінцівки.

Раніше Девід Морана активно займався спортом, у нього було багато друзів. Зараз він сподівається повернутися в колишнє русло, і в нього багато планів на майбутнє. Він почав збирати гроші на те, щоб відновити кінцівки.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: