Міністром фінансів Італії стане 81-річний євроскептик та критик Німеччини – ЗМІНовим міністром економіки і фінансів Італії може стати 81-річний економіст і професор Паоло Савона, відомий своїми євроскептичними поглядами.

Про це повідомляє Corriere della Sera.

Кандидатуру Савони пропонує ультраправа партія “Ліга”. Її лідер Маттео Сальвіні сказав, що у нього “немає сумнівів”, що Савона, колишній банкір і міністр промисловості, буде правильною людиною для цієї роботи.

Італійські ЗМІ цитують уривки з книги Савони, яка має вийти за кілька днів. У ній він, зокрема, жорстко критикує єдину європейську валюту.

“Євро? Це німецька клітка. Німеччина замінила свою військову міць економічною. ЄС страждає від вродженої несправедливості. Ми повинні вдатися до плану В, щоб вийти з єврозони, якщо буде необхідно”, – пише він.

Савона також багато критикує сусідню Німеччину і навіть бачить лінію наступності між Німеччиною Ангели Меркель і Німеччиною Гітлера і Кайзера.

“Берлін не змінив бачення своєї ролі в Європі після закінчення нацизму, незважаючи на те, що відмовився від ідеї нав’язування військової точки зору. Тричі Італія постраждала через дії Німеччини… Троїстий союз в 1882 році, “Сталевий пакт” в 1939 році і Євросоюз в 1992 році”, – зазначає Савона.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: