УВАГА! Невідомий чоловік розливає смертельну отруту в дворах ТернополяВ мережі з’явилося повідомлення, в якому мешканців міста-власників собак, мам з маленькими дітьми та й просто небайдужих до безпритульних тварин закликають бути вкрай уважними та обережними, оскільки невідомі особи розкидають отруту в центрі Тернополя. Вигляд вона, як марганцівка – червоного кольору, проте є дуже небезпечною.

- джерело.

Автор допису наголошує, аби власники собак не дозволяли своїм вихованцям на вулиці нюхати все підряд, приходячи додому, обов’язково слід мити взуття, а якщо хтось помітить «рожевий сніг» (бо саме у такий колір забарвлює отрута), то його слід зібрати в якусь ємність і викинути. Також просять викидати у смітник, але так, щоб не дістали безпритульні тварини, підозрілу їжу, яка валяється на вулиці.

В коментарях люди повідомили, що на вулиці Живова дивного чоловіка “застукали” за розливанням цієї речовини, однак невідомий втік. Швидше за все, рожева рідина – отрута “Цунамі Ланірат”, яка у малих дозах використовується для знищення щурів, однак є небезпечною навіть для людей.


Читайте також:


Залишити коментар: