“На очах у братів”: На Одещині повісилася 10-річна дівчинка, врятувати не вдалосяУ селі Нова Іванівка Арцизького району Одеської області на горищі було виявлено повішеною 10-річну дівчинку.

- джерело.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Одеській області.

Відзначається, що після отримання повідомлення від фельдшера про повішення дівчинки з багатодітної сім’ї на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Початкова версія “суїцид” не підтвердилася.

“Встановлено, що після закінчення занять в школі вона пішла додому. В школі під час занять між нею та іншими школярами конфліктів не було”, – підкреслили в главку.

Прийшовши додому, дівчинка переодяглася і відправилася грати зі своїми молодшими братами на горище сусіднього будинку, який також належить її батькам.

Під час гри дитина засунула голову в кільце ізольованого проводу, прив’язаного до дерев’яної опори горища. Після цього дівчинка нібито похитнулася і впала, потрапивши в петлю. Переляканий молодший брат дівчинки зліз з горища і побіг за допомогою. Повернувся він зі старшими братами. Однак дитина вже була без свідомості.

Діти намагалися врятувати сестру, але безуспішно. Зрозумівши, що самі не впораються, діти повідомили про трагедію батькам, які, в свою чергу, викликали фельдшера.


Читайте також:


Залишити коментар: