Улянка з Донеччини мусить побороти величезну пухлину, яка оселилась в її печінці

16 серпня батько Улянки, якій немає і двох років, помітив у правому підребер’ї дитини невелика ущільнення, а вже за кілька днів у дитини під час дослідження виявили одразу три новоутворення в печінці, розмір одного сягав 6 см.

Всього лише за 10 днів, поки тривали дообстеження і аналізи, найбільша з пухлин збільшилась до 12 сантиметри, а додаткові аналізи показали, що всі пухлини злоякісні.

«29 серпня дитині зроби біопсію, було поставлено діагноз гепатобластома печінки pretext 3, (стадія 3). За цей період ми побували вже на кількох консультаціях з різними хірургами-онкологами. Одні кажуть, что коли пухлини зменшаться на 80%, то можна буде зробити резекцію з видалення новоутворень, а інші стверджують, что нам потрібна повна трансплантація печінки, адже вона дуже пошкоджена», – каже мама дівчинки.

Батьки розуміють, що з такою аргесивною пухлиною діяти потрібно негайно. Вони звернулись до білоруських фахівців, які можуть провести лікування і трансплантацію, але загалом це може коштувати більше 170 тисяч доларів. Батьки Улянки благають допомогти їхній дитині одужати.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 9421 9721

Перевозчиков Григорій П

Або 4149 4978 6055 9071
Перевозчикова Вікторія

Джерело.

Читайте також:Останні новини: