“Тeпeр нaшi кoлeгu в Бpюccелi тaкoж в шoцi! Cтaлo зpoзyмiлo за чuй кошт приїздило у Брюссель уcе кoдлo Порошенка на чoлi з Геращенко і жінкою ІІІ тисячоліття Луценко”

Rostyslav Demchuk

Не було би щастя…

Без паніки! Не драматизуйте ситуацію і не слухайте Павла Клімкіна. Конфуз з ЄС буде швидко полагоджений. Швидше, ніж дехто думає. І ми вийдемо на новий продуктивний діалог і новий рівень співробітництва. Але шкідники і злодії мусять бути оприлюднені і покарані!

Отже представник Єврокомісії Майя Косьянчич висловила певну образу на слова Bолодимира Зеленського, що ЄС мало допомагає Україні. Bона зазначила, що за останні роки Євросоюз перерахував в Україну 15 мільярдів Євро для розвитку України у різних галузях.

Гроші виділялися на різноманітні програми реформ в Україні: на реформу правоохоронних органів, реформу транспортної інфраструктури, інфраструктуру прикордонних переходів і митниць, медичну реформу, реформу освіти, на розробку стратегій цих реформ тощо … Але жнічого з усього цього не зроблено!

Куди, і як насправді розподілялись, розтринькувались і розкрадались ці потоки у першу чергу відомо “славнозвісній” євроінтеграторші Іванні Климпуш-Цинцадзе. Нагадаю. За часів Петра Порошенка вона обіймала посаду віце-прем’єра у справах Євроінтеграції.

Сьогодні вже відомо, що частина коштів, які в Україну спрявовував ЄС також розміщалась на депозити у банках під добрячі проценти. Уряд і Офіс президента в шоці. Масштаби розкрадання грошей, які в Україну спрямовував ЄС просто карколомні.

Тепер я розумію, за чиї кошти пані Климпуш-Цинцадзе у супроводі телеоператора і телерепортера регулярно моталася між Києвом і Брюсселем, між Києвом і Страссбургом. Зрозуміло тепер за чий кошт приїздило у Брюссель і Парижна шопінг усе кодло Порошенка на чолі з Іркою Геращенко і жінкою ІІІ тисячоліття Іркою Луценко. Буцімто приїздили у Європарламент.

Bідтак президент і новий уряд України дійшли висновку, що необхідно провести ретельний міжнародний аудит, аби довідатись, хто і як розікрав і розтринькав оті 15 мільярдів Євро від Європейського Союзу, які були спрямовані в Україну на її розвиток.

Наші колеги в Брюсселі також в шоці!

Rostyslav Demchuk Ольга Регент. Ну, хіба Трамп думав, що телефонну розмову такого рівня хтось зіллє і вона буде оприлюднена? Але нічого.Тепер ми знаємо, що тільки ЄС нам виділили 15 мільярдів Євро і… вони розкрадені. Тепер разом шукатимемо злодіїв.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: