Україну попередили про підготовку до масштабного вторгненняВже не здогадки, а реальні факти

- джерело.

Американський аналітичний центр Institute for the Study of War оприлюднив дані останнього дослідження “Російська військова постава”, в якому йдеться про бойовий порядок сухопутних сил.

Згідно цих даних, починаючи з 2014 року РФ розмістила та реорганізувала свої підрозділи задля підтримки швидкого механізованого вторгнення на українські території – як у східні, так і в південні регіони, повідомляє Politeka.

Кілька основних пунктів Кремль розмістив вздовж російсько-українського кордону. Втім, з незрозумілих причин не вчинив так само біля країн Балтії. Неподалік від України нараховується щонайменше три механізовані бригади, а в балтійському регіоні – всього один десантний підрозділ.

Крім того, за 50 миль від нашого кордону базувалися сухопутні сили вздовж окремих ліній наступу із захищеними тилами.

Американські аналітики звернулися до влади США та всіх союзників із проханням терміново переглянути всі заготовлені для Росії сценарії – в тому числі військові та цивільні інструменти впливу на агресора. Це вважають вкрай необхідним для подальшого захисту всіх країн-членів НАТО, а також шансом уберегти Україну від найгіршого.

Офіційний Вашингтон на відповідне розслідування поки що не відреагував. Але це точно може стати одним із ключових доказів для міжнародного суду щодо незаконного вторгнення на українські землі.


Читайте також:


Залишити коментар: