Українцям розповіли, як безкоштовно пройти ПЛР-тестування без направлення сімейного лікаряГромадяни України можуть пройти ПЛР-тестування абсолютно безкоштовно не лише у разі підозри на коронавірусну інфекцію, а й у низці інших випадків.

- джерело.Безкоштовний ПЛР-тест на COVID-19 в Україні можна проходити за призначенням сімейного лікаря, якщо вони мають підозру на зараження коронавірусом. Також безкоштовне тестування може бути призначене у разі прояву симптомів інших ГРВІ, ознак вірусної або позашпитальної пневмонії при появі симптомів, які не виключають COVID-19.

ПЛР-тестування призначають за умови, що швидкий скринінговий тест на визначення антигену SARS-CoV-2 не проводився.

Отримати спрямування на безкоштовний ПЛР-тест можна у сімейного лікаря. Якщо лікар відмовляється дати направлення на тестування або у людини немає поки що сімейного лікаря, то він може зателефонувати на гарячу лінію МОЗ за телефоном: 0-800-60-20-19 та отримати направлення на проходження тесту.

Варто зазначити, що в Україні в період карантину діє жорстка система контролю. Громадяни штрафуватимуть на величезні суми грошей за відмову від вакцинації та відсутність COVID-сертифікатів.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: