Українців-заробітчан змущують платити несправедливі податки: люди обуреніУ Мережі українці відреагували на нагадування Державної фіскальної служби про подання декларації у разі отримання іноземних доходів.

- джерело.

В ДФС відзначили: «Всі громадяни, які отримали у 2017 році доходи з-за кордону – спадок, гонорари, авторські виплати, дивіденди або просто зарплату, повинні їх задекларувати. При цьому декларацію вони повинні подати незалежно від того, чи були з цих сум утримано податки».

При цьому, якщо людина вже сплатила податок за тими ставками, які діють в іншій країні, вона повинна взяти в податкових органах іноземної держави довідку про сплачені суми, які будуть враховані при перерахунку в Україні. Видання Politeka зібрала найцікавіші коментарі українців на цей рахунок: «Платити з власних важко зароблених грошей державі за що? За погані умови життя (дороги на яких машини ламаються… умови праці, зарплати і т.д.)?» «Наші олігархи і хабарники Ніяк не нажеруться.

Тут одні старики і залишаться». «Держава Україна хоче зайнятися рекетом. Дожилися». «Найсумніше в тому, що, якщо приймуть подібного роду закони, українці будуть платити, так як все одно буде вигідніше працювати в Україні за гроші, і ніяких мітингів, судячи з останнього розгону, з-під ВР теж не буде». У свою чергу в ДФС відзначили, що в минулому році українці задекларували іноземні доходи в сумі 4,4 млрд грн.

З цієї суми податкові зобов’язання для самостійної сплати податку на доходи фізичних осіб становлять 775,3 млн грн і 64,2 млн грн військового збору.


Читайте також:


Залишити коментар: