Українським водіям у 10 разів збільшили штраф за ремені безпеки: скільки коштує безвідповідальність на дорозіЗ початку 2021 року правоохоронці залучили до відповідальності понад 77 600 порушників.

Повідомляє - джерело.

Українським водіям збільшили штрафи за порушення правил користування ременем безпеки.

Про це повідомили в пресслужбі МВС України, посилаючись на Патрульну поліцію.

Так, з 17 березня штраф за не використання ременя безпеки зріс у 10 разів, замість 51 гривні доведеться заплатити 510 гривень.

“З 17 березня санкція ч. 5 ст. 121 (порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами) КУпАП передбачає штраф у розмірі 510 гривень, замість 51 гривні, як було до цього”,- йдеться в повідомленні.

Українці на дорогах, скріншот: Youtube

Згідно статистики, 95% українців згодні з тим, що пристібатися важливо, щоб уберегти своє життя при ДТП. Але, на жаль, так роблять далеко не всі.

З початку 2021 року правоохоронці залучили до відповідальності понад 77 600 порушників, серед них 5 тисяч виявили вже після посилення правил.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, використання ременів безпеки зменшує ризик загибелі для пасажирів передніх сидінь на 40-50%, а для пасажирів задніх сидінь – на 25%.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: