Чи буде загальнонаціональний локдаун в Україні – позиція Офісу президентаЗагальнонаціональний локдаун в Україні поки запроваджувати не будуть, повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі одного з українських телеканалів.

Пише - джерело.

За словами Тимошенка, влада дотримуватиметься концепції адаптивного карантину і вводитиме жорсткі обмеження лише локально.

Заступник голови ОП навів у приклад Івано-Франківську область, яка кілька тижнів перебувала у червоній зоні із найжорстокішими обмеженнями, а тепер поступово виходить з неї.

– Є червоні зони в деяких областях. Це не означає, що, наприклад, у Харківській області або в іншій області, де ще зелена або помаранчева зона, треба вводити локдаун. Ми йдемо локальними локдаунами, і це допомагає, – розповів Тимошенко.

Карантин в Україні
2 квітня очільник МОЗ Максим Степанов зазначив, що можливіть запровадження в Україні комендантської години поки не обговорюється.

За словами Степанова, запровадження комендантської години можливе, лише якщо на території країни буде діяти надзвичайний стан.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: