Українку зацькували батьки в школі через гроші, вчитель все знала: “Для самотніх і хворих”Після того, як мати школярки попросила дати звіт про витрачені гроші батьківського фонду, її почали просто “травити”

Передає - джерело.

Про незаконність примусових поборів у школах було сказано і написано багато, але вони нікуди так і не щезли з українських закладів освіти.

Зазвичай більшість батьків навіть не задумуються про те, а чи повинні вони здавати гроші на всякі штори, ремонти класу та на “нагальні потреби учнів”. Вони просто слухняно здають кошти, бо інакше “мою дитину зацькують”.

Навіть гучні прецеденти з булінгом дітей в школі, чиї батьки не здали гроші у фонд класу, не особливо змінили ситуацію з внесками. Батьки все одно готові віддати останнє, щоб тільки не чіпали їх та їхніх дітей.

Це призводить лише до того, що “поборники” починають нахабніти ще більше. Про один з таких випадків розповіла мати 9-класниці у Facebook.

Після того, як вона попросила дати звіт про витрачені гроші батьківського фонду, її почали просто “травити” у батьківському чаті.

Я довго терпіла ці нападки, спочатку здавала все до копійки, але коли питання було поставлене щодо звіту то в агресивній формі надійшла відмова і далі пішлопоїхало”, – бідкається жінка.

Читайте також:Останні новини: