В Україні подорожчає газ: коли і якВ Україні з квітня Кабінет міністрів перестане контролювати тариф на газ. За оцінками міністерства економіки, в 2021-му ціна може вирости приблизно на 20%. При діючій ціні це з 6,99 до 8,3 грн за кубометр.

Повідомляє - джерело.

Виходячи з оцінок Кабміну, подорожчають також і інші комунальні послуги. При споживанні 200 кубометрів щомісячно витрати на газ в 2021-м можуть збільшитися з 1,3 до 1,6 тис. грн.

За новими правилами, які діють до кінця опалювального сезону, тариф не може перевищувати 6,99 грн, але може бути нижчим. Компанія Megawatt запропонувала ціну 6,88, “Агросинтез Трейдинг” – 6,88, Енергетичні ресурси України – 6,90.

У разі, якщо постачальник газу відмовиться поставляти газ побутовим клієнтам за регульованою ціною, спрацює страховий механізм ринку – постачальник “останньої надії” (ПОН), яким є газопостачальна компанія “Нафтогаз України”. Відповідно до вимог законодавства, споживач може бути клієнтом ПОН до 60 днів. Протягом цього періоду споживач має знайти нового постачальника газу.

Які нові ціни пропонують
Тарифи на газ

Читайте також:Останні новини: