У ЗСУ понад 24 тис жінок, близько 7 тис взяли участь в АТОМіністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зазначив, що У Збройних силах України проходять службу понад 24 тисячі жінок-військовослужбовців на різних посадах.
Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство оборони України

- джерело.

«Близько 7 тисяч жінок, які проходять військову службу або працюють у Міністерстві оборони та Збройних Силах виконували завдання в районі проведення антитерористичної операції та набули статусу учасника бойових дій. З початку АТО 116 жінок-військовослужбовців нагороджено державними нагородами, з них 4, на превеликий жаль – посмертно. Майже дві тисячі нагороджені відзнаками Міністерства оборони», – зазначив глава оборонного відомства Степан Полторак.

За значний внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних сил України, сумлінне служіння українському народу, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм працівників Збройних сил України Степан Полторак нагородив відомчими відзнаками, нагородами, цінними подарунками, грошовими преміями, а також вручив чергові військові звання жінкам, які проходять службу у ЗСУ. Також глава оборонного відомства вручив нагороди волонтерам.


Читайте також:


Залишити коментар: