Синоптики розповіли, коли і як в Україну прийде веснаУ середу, 7 березня, в Україні місцями очікується потепління, на півдні Одещини – до “плюс” 11-16°. Про це повідомляє Український гідрометцентр. “7 березня в Україні мокрий сніг та дощ, вночі та вранці місцями ожеледь; температура вночі 0-5° морозу, у східних, Сумській та Полтавській областях 6-11° морозу; вдень від 2° морозу до 3° тепла.

- джерело.

У західних та південних областях опади переважно у вигляді дощу, вдень на Закарпатті сильні опади; температура вночі близько 0°, вдень 3-8° тепла, в Криму та на півдні Одещини вночі 1-6° тепла, вдень 11-16°. На дорогах країни ожеледиця; вночі та вранці місцями туман. Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с, у східних та південних областях окремі пориви 15-20 м/с”, – йдеться у повідомленні. У Києві завтра мокрий сніг та дощ. На дорогах ожеледиця.

Температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°. Найближчої ночі у Львові мокрий сніг з дощем, вдень дощ. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця. Температура вночі близько 0°, вдень 4-6° тепла. 7 березня в Одесі вночі дощ з мокрим снігом, вдень дощ, вітер поривчастий. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця.

Температура вночі 0-2° тепла, вдень 8-10° тепла. Завтра у Дніпрі мокрий сніг, вдень з дощем. Вночі та вранці туман, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 4-6° морозу, вдень 3-5° тепла. Найближчої ночі у Харкові сніг, вдень мокрий сніг з дощем, вітер поривчастий. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця.

Температура вночі 7-9° морозу, вдень 0-2° тепла. У Карпатах завтра мокрий сніг. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця. Температура протягом доби від 3° морозу до 2° тепла.


Читайте також:


Залишити коментар: