У Сумах ліфт смертельно травмував 2-місячне немовля (відео)Понівечений візочок дістали із ліфтової кабіни.

- джерело.

У Сумах ліфт смертельно травмував 2-місячне немовля. Це сталось у дев’ятиповерхівці кілька годин тому. Попередньо відомо, що дідусь віз онука у дитячому візочку і, коли виходив, підйомник несподівано почав рухатись униз і смертельно травмував двомісячне немовля, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Наразі на місці працює поліція – ближче як за 20 метрів до будинку підійти не можна, адже територію обгородили стрічкою. На дев’ятому поверсі працює слідчо-оперативна група і експерти. Понівечений візочок МНСники вже дістали із ліфтової кабіни.

Тіло хлопчика наразі у квартирі разом із батьками. За даними поліції дідусь із малюком поверталися з прогулянки. Вони доїхали до 9 поверху. Дідусь вийшов із кабіни і хотів витягти візочок, але ліфт раптом поїхав униз. Чоловік встиг вихопити маля з візочка, але ліфтові двері затисли хлопчику голову, а чоловікові руки. Першу допомогу намагалися надавати сусіди та медики, але дитина померла. “Що стало причиною раптового руху підйомника, чи були раніше з ним проблеми і коли востаннє йогот ремонтували – це стане відомо після обстеження місця трагедії і самого ліфта”, – зазначив старший інспектор відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Сумській області Володимир Крупецьких.

Зі слів сусідів молода сім’я нещодавно переїхала до цієї квартири, де зробила ремонт. Це була перша дитина в родині. Сам ліфт наразі вимкнули, щоб з’ясувати чи лишається небезпека для інших.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: