У садочку Запорізької області дівчинка отримала струс мозку та перелом: вихователі не допомоглиУ дитсадку “Віночок” міста Пологи на Запоріжжі дівчинка отримала струс мозку, черепно-мозкову травму та перелом гомілки. Вихователі зателефонували мамі та попросили забрати доньку, бо вона плаче.

- джерело.За словами мами потерпілої дитині навіть не викликали швидку. Офіційно дівчинка впала в альтанці, а неофіційно – впала з другого поверху. Через цей інцидент дівчинка півтора місяця була в гіпсі.

Що відомо про інцидент
Дівчинку цього року віддали до ясел дитсадка “Віночок”. Вона ходила до нього лише 10 днів, адже вже 7 вересня мамі зателефонувала вихователька й повідомила, що дитина травмувалася. Вона сказала, що дівчинка впала в альтанці та вдарилася головою.

Батьків попросили забрати доньку, бо вона сильно плаче. За словами Вікторії, доньці не надали жодної медичної допомоги та навіть не викликали швидку.

Що сказали у лікарні
Мама забрала дівчинку та відвезла до пологівської лікарні. Там зробили рентген тазу і сказали, що в дитини лише забій. Але дитині ставало гірше, тому батьки вирішили поїхати до дитячої обласної лікарні в Запоріжжі.

Там у доньки діагностували закритий перелом гомілки, черепно-мозкову травму та струс мозку. Дівчинка пролежала 6 днів у відділенні нейрохірургії і 1,5 місяця ходила в гіпсі.

Вікторія не вірить, що донька впала в альтанці й отримала такі серйозні травми. “Поверхня там рівна. А в дитини численні травми”, – сказала жінка. Вона додає, що неофіційно їй сказали, що дочка впала з другого поверху.

У садочку хочуть зам’яти інцидент
Як каже мама дівчинки, у дитячому садку вдають, ніби нічого не сталося. А тепер хочуть зам’яти історію. Вікторія каже, що на зв’язок вийшла директорка садочка. Вона просила приїхати батьків до закладу та вирішити питання “без галасу”.

Батьки ж написали заяву до поліції, але там поки що кажуть чекати. А ще сказали, що це перша справа у районі, коли батьки хочуть позиватися до дитячого садка.

Окрім того, вони зверталися з проханням по допомогу до мерії Пологів. І а місяць після травмування у мерії виділили 4 тисячі гривень на лікування дівчинки.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: