У Чехії поліцейські перевіряють всі автомобілі на кордонах між областямиЗ початку тижня поліцейські в Чехії перевіряють всі автомобілі на кордонах між областями. А саме чи не порушують водії правила щодо заборони на вільне пересування людей.

Інформує - джерело.

Однак з середи тепер недостатньо буде пред’явити доказ необхідності поїздки в електронному вигляді. Воно повинно бути роздруковано й на папері.

«Раніше можна було пред’явити необхідні документи на мобільному телефоні. Але з середи ми будемо вимагати, щоб люди роздрукували все необхідне на папері», – заявив представник поліції Іржі Мацнер.

Люди повинні заповнити паперову форму перед поїздкою в іншу область. Її можна роздрукувати вдома. Якщо у них немає принтера, вони можуть написати офіційну заяву на аркуші паперу.

За словами представників поліції це було зроблено для мінімізації контактів з патрульними.

«В ідеалі люди повинні показувати свої документи через вікно, щоб їм з патрулем не доводилося наближатися один до одного. Однак коли люди показують документи в телефоні, поліцейський їх не бачить», – прес-секретар президії поліції Ондржей Моравчик.

Єдиний виняток – підтвердження від роботодавця, воно може і надалі залишатися у електронному вигляді.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: