ТУРИСТ З ПОЛЬЩІ НА ВІДПОЧИНКУ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ ЗНЯВ З БУДИНКУ ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ ПРАПОР. РЕАКЦІЯ ГОСПОДАРЯ НЕ ЗАБАРИЛАСЯ! ВІДЕОПід час відпочинку в с.Микуличин Івано-Франківської області турист з Польщі зняв червоно-чорний прапор з будинку. Реакція господаря не забарилася.

- джерело.

 

https://www.facebook.com/100011023421351/videos/553049298405846/
Відповідне відео було опубліковано в інтернет-мережі.

«Чіпляй, як він раніше був. Давай, інакше будеш зараз побитий. Прапор зняв? Так чіпляй тепер назад. Звідки ти знаєш, що там є двері, що туди можна зайти і зняти прапор, а?», – говорить автор відеозапису.

У той же час користувачі інтернет-мережі уточнили, що за таке поляка «потрібно було прогнати зі свого дому».

«Сподіваюся, після цього господар хати вигнали поляка», «Господар – своя людина. Молодець», «Справжній патріот», «Треба було провчити його», «Це наш прапор. Не подобається – не приїжджай», «Давай адресу, приїду – потисну тобі руку», «Браво», «І так буде з кожним, хто таке робить», – пишуть вони.

Слід уточнити, що на даний момент відео набрало майже 250 тисяч переглядів, десять тисяч перепостів й тисячі лайків.

Нагадаємо, президент Польщі Дуда підписав закон про інститут національної пам’яті. Змінами в Який, зокрема, вводиться кримінальна відповідальність за заперечення «злочинів українських націоналістів», за пропаганду бандерівської ідеології, заперечення Волинської різанини і за твердження щодо пособництва поляків нацистам в роки Другої світової війни, включаючи геноцид європейського єврейства.

Як писала Politeka, у вівторок, 6 лютого, Верховна Рада прийняла звернення до польських Сейму і Сенату у відповідь на прийнятий польським парламентом так званий «антибандерівський» закон. Заява містить заклик до президента Польщі Анджей дуді ветувати закон.


Читайте також:


Залишити коментар: