Цар дуже хворий: під час виступу Путін чхав, кашляв і хрюкав.Багато спільного із пацієнтом інфекційного відділення?

- джерело.

“Росіяни – заможні люди”, – цю вигадану Кремлем тезу вирішив черговий раз озвучити на своїй прес-конференції президент РФ Володимир Путін.

І поки саме населення бідніє, а російські глибинки нагадують відсталі від цивілізації місця без води і газопроводу, дорогу чистять тільки до прибуття “господаря”, влада вважає інакше:

“Ми самі повинні і будемо визначати своє майбутнє. Шановні колеги, пріоритетом повинно бути благополуччя людей. … В 2000-му році 29 % були за межею бідності. Норми почнуть діяти з березня. Нам потрібно серйозно оновити структуру зайнятості, яка сьогодні архаїчна, за шість років знизити рівень безробіття – ой, тобто, бідності”, – виправив сам себе президент і знову ж заплутався у тому, що ж таки мав на увазі.

Цікаво, чому він забув, що всі ці роки, коли економіка то падала, то знову…падала, керував країною саме він.

Впадає у вічі і стан здоров’я Путіна – вигляд у нього, м’яко кажучи, хворобливий: постійно кашляє, не може зосередитися на головній теми свого гігантського спічу, а обличчя, немов у пацієнта інфекційного відділення.

Втім, не так давно його помічник Дмитро Пєсков вже говорив про хворобу – мовляв, президента підкосив грип, тому довелося скасувати всі зустрічі. Але, очевидно, той все ніяк не може вилікуватися й досі. Мабуть, таки підкачала “реформа медицини”, якщо її у Росії взагалі хтось помітив.


Читайте також:


Залишити коментар: