Українка пройшла до півфіналу знаменитого реаліті-шоу “МастерШеф Італія”23-річна українка Катерина Гринюх – одна з наймолодших і найнебезпечніших для суперників конкурентів сьомого видання Masterchef Italia 7.

- джерело.

Знамените шоу Masterchef Italia 7 підійшло до фінальної фази.

Сьогодні ввечері на телеканалі Sky Uno відбудеться півфінал знаменитого кулінарного шоу талантів, в кінці якого будуть оголошені імена фіналістів, які змагатимуться за звання кращого кухаря в останньому епізоді програми (8 березня). Один з них отримає почесний титул Masterchef Italia 2018. Їх залишилося всього п’ятеро. П’ятеро учасників 8 Генпрокуратура після підкорити “зіркових” суддів і заробити місце в фіналі: це Сімоне, студент з Марке з пристрастю до кулінарії, Денізе, 35-річний менеджер з Пізи, Давиде, 36-річний радіолог, Альберто, 23-річний мікології, і Катерина, 23-річна українка, яка проживає з чоловіком в Салерно.

Катя Гринюх, тендітна і сонячна дівчина, є однією з наймолодших (і найперспективніших) учасниць сьомого сезону одного з найпопулярніших телешоу в світі – Masterchef, кулінарного реаліті, в рамках якого чотири найавторитетніших шеф-кухаря – Джо Бастьяніч, Антоніно Каннаваччуоло, Антонія Клугманн і Бруно Барбьері – виберуть найдостойнішого з гідних конкурентів.

Дівчина виросла в Україні, але потім переїхала в Італію до чоловіка. Катерина захоплюється кулінарією з дитинства, любов до якої привила дівчині її мама. Перебуваючи на кухні, Катерина керується, головним чином, своєю фантазією: дівчина любить експериментувати і створювати нові страви, змішуючи італійську та українську кухню.

По завершенню проекту, в якому, ми сподіваємося, Каті вдасться перемогти, ми опублікуємо ексклюзивне інтерв’ю з дівчиною, в якому вона розповість не тільки про закулісся проекту, але і про свої будні в Італії і переїзді і поделістя своїми секретами успіху з нашими читачами.

Слідкуйте за нашими новинами і давайте вболівати за Катю разом!


Читайте також:


Залишити коментар: