Співчуття рідним та близьким: В Італії українка звела рахунки з життям кинувшись з мосту (фото)У суботу, 25 травня 34-річна українка кинулась з мосту в Віа Марина.

Жінка впала з висоти 25 метрів. Її ще живою терміново доправили у відділення невідкладної допомоги, до лікарні. Поблизу Марини, на кордоні з Сан-Джованні-а-Тедуччо, східними передмістями Неаполя, вона померла незабаром після приїзду.

Як розповіли очевидці трагедії, загибла приїхала на міст сама, залишивши сумку біля дороги, стрибнула з нього. Після того, як вона стрибнула з висоти у 25 метрів, свідки негайно зателефонували 118.

Медики з машини швидкої допомоги з труднощами дійшли до місця падіння жінки: тіло було в огородженій місцевості. Жінка була завантажена на рятувальний автомобіль і доставлена до найближчого закладу, Оспедале-дель-Маре, проте померла незабаром після прибуття у відділення невідкладної допомоги.

У знайденій на узбіччі сумці, були тільки особисті речі, два паспорти, один з яких закінчився, а інший дійсний, гроші, сережи і пачка сигарет.

У сумочці не було нічого, що могло б пояснити вчинок жінки. Розслідування покладено на Державну поліцію, але немає сумнівів щодо того що, жінка вчинила суіцид.

Після смерті тіло було передано до Другої поліклініки Неаполя в розпорядження судової влади. В найближчі дні відбудеться розтин, після цього тіло віддадуть для поховання.

СПІВЧУТТЯ РІДНИМ!!! Царство Небесне! Вічна Пам’ять!!!

Джерело.

Читайте також:Останні новини: