Путін помер: в Росії приголомшили скандальною новиною


Президента Росії Володимира Путіна вже давно немає в живих

Про те що таке думка популярно в РФ заявив російський журналіст Саша Сотник в інтерв’ю Оbozrevatel.

“Зараз скажу таку дику конспірологічну річ: Москва повниться чутками, що Путіна нібито вже немає в живих. Що замість нього показують нескінченних двійників: якута, круглого, квадратного, банкетного, не знаю кого там ще. На цьому місці я вже не затикаю конспірологів: адже якщо країна управляється в режимі спецоперацій, а по телевізору доносять спецінформацію, яка абсолютно не відповідає дійсності, коли Путін може бути відразу в двох місцях одночасно, я приходжу до висновку, що конспірології мають право на свою думку”, – упевнений він.

Сотник запевняє, є вагомі підстави думати, що теорія про смерть Путіна має право місце бути.

“Колись було складно повірити, що чекісти можуть підривати сплячих в будинках людей, але вони зробили це. Боюся, що ця конспірологічна теорія може мати під собою підстави. І якщо це так, то ми взагалі зіткнулися з якоюсь новою, незрозумілою формою управління, взаємодії владної угруповання з населенням, коли є віртуальний портрет і навіть є кілька схожих на нього ляльок. А країною колегіально керує якась банда”, – уточнив Сотник.

При цьому журналіст додав, що якщо Путін все-таки живий, то “сам він ніколи не піде”.

“Якщо Путіна фізично немає і все, що про нього показують це фейк, то в такому випадку вони можуть зобразити, що так він втомився, він іде. Будь двійник прочитає заготовлену промову і випаруватися. А де Путін? А він вже чорт знає де. З іншого боку якщо вся ця конспірологія повна фігня, а Путін існує фізично, і саме він править, то сам він ніколи не піде”, – зазначив він.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: