Соколова вперше детально розповіла про боротьбу з раком: «Найважче зізнатися…”Журналістка Яніна Соколова, яка поборола рак, повідомила подробиці хвороби

В інтерв’ю ТСН вона розповіла, що вперше відчула проблеми зі здоров’ям в кінці минулого літа, але подумала, що просто “запрацювалася”.

Потім Соколова звернулася до лікарів, але їй поставили неправильний діагноз, провели “міні-операцію” і прописали гормони. Рак у неї виявили лише після другої операції.

“З серпня по жовтень мій організм був нагодований гормонами і різними препаратами, які, грубо кажучи, сприяли тому, щоб розвивати цю хворобу”, – розповіла журналістка.

Соколова розповіла, що найважче було зізнатися про хвороби своїх близьких. Її 8-річний син знав, що таке рак, який був у його дідуся. “Так ти теж помреш?” – запитав він у мами. Але вона відповіла, що у неї “немає таких планів”.

Журналістка розповіла, що пройшла кілька курсів хіміотерапії, також довелося позбутися кількох органів. При цьому деталі діагнозу вона вирішила не розкривати.

Нагадаємо, публічно про перенесену хворобу Яніна Соколова розповіла лише кілька днів тому – 22 травня. Про діагноз вона дізналася сім місяців тому і за цей час зуміла його побороти. Вона пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапії, як наслідок, втратила волосся, брови, вії.

За цей же час телеведуча створила 30

За цей же час телеведуча створила 30 ефірів Рандеву з Яніною Соколовою та КІНО з Яніною Соколовою, 20 випусків Вечер с Яниной Соколовой, здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси у Screen School, видала книгу Шевченко на кожен день, зіграла у театрі і у кіно та спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDIERS, який скоро вийде у прокат у Парижі.

Після перенесеного захворювання Яніна Соколова вирішила допомогти українцям, хворим на рак. З цією метою разом з командою вона створила мультимедійний проект «Я, Ніна».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: