“Штам “Дельта” може об’єднатися зі ще одним вірусом, загроза загибелі зростає вдвічі”: лікар про наближення катастрофиШтам “Дельта” стрімко заражує людей і призводить до швидкої госпіталізації через розвиток важких симптомів та нестерпних ускладнень.

- джерело.Небезпека мутованого вірусу полягає у здатності інфікувати величезну кількість людей за короткий час. Разом із тим, насувається епідемія ще одного небезпечного вірусу, котрий здатен підвищити імовірність загибелі ще вдвічі.

Як інформує “Obozrevatel”, лікар-інфекціоніст, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій розповів, що, як і грип, так і COVID-19 можуть призводити до смертельних наслідків. Різниця лише в тому, що зараженню ковідом схильні більше людей.

За словами Лапія, COVID-19 призводить до більшої ймовірності госпіталізації, у зв’язку з чим на сьогоднішній день медичні установи в Україні перевантажені. Отже, це може стати додатковим навантаженням з приходом епідемії грипу в країну і призвести до збільшення летальних випадків у два рази.

“COVID-19 перевантажує нам лікарні. Якщо прийде грип і об’єднається з COVID-19, то шанси смерті збільшаться вдвічі”, – зазначив він.

У той же час лікар каже, що грип заражає менше людей, ніж коронавірус. Однак уникнути хвороби можна шляхом вакцинації.

У свою чергу Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що вакцинація від COVID-19 знижує ризик тяжкого перебігу хвороби та госпіталізації у 15 разів. За три місяці в Україні з усіх госпіталізованих із ковідом лише 0,4% людей було вакциновано.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: