Шкарлет роз’яснив, коли учні та студенти повернуться до навчання після канікулУ школах можуть ввести дистанційну освіту або перенести дати канікул

У Міністерстві освіти та науки роз’яснили, коли учні зможуть повернутися до навчання у школах після зимових канікул. Про це повідомив очільник МОН Сергій Шкарлет в інтерв’ю Українському радіо.

Як зазначається, зимові канікули у школах заплановані на 25 грудня-10 січня. Однак, з 8 по 24 січня 2021 року в Україні діятиме локдаун. У зв’язку з цим Міносвіти рекомендувало школам взяти ці дні як канікули або запровадити дистанційну освіту.

“Школи у нас автономні. У межах закону України про повну загальну середню освіту є 30 днів канікул. Більша частина шкіл бере ці канікули. Але у будь-якому випадку один тиждень доведеться пройти соціальне дистанціювання, тому що це здоров’я. І тому є платформа Всеукраїнської школи онлайн, щоб освітній процес не припинявся, а також є вчителі і керівники обласних управлінь освіти, які повністю проінформовані і на повному зв’язку”, – пояснив Шкарлет.

Щодо вищих навчальних закладів – то тут ситуація складніша. Деякі університети від початку пандемії COVID-19 взагалі не виходили на повноформатне навчання через рівень захворюваності. Інші виші навчаються у змішаному режимі. Тому з 25 січня, залежно від рівня захворюваності тієї чи іншої території України, університетам буде простіше вирішити, як діяти, запевнив міністр.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: