Шампунь за 600 гривень: у мережі показали фото цінників в окупованому ХерсоніУ Херсоні місцеві жителі показали ціни на господарські товари. Зокрема, шампуні та гелі для душу там коштують декілька сотень гривень.

Пише - джерело.

Такі дані станом на 5 липня. Тобто на 132 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.

У Херсоні шампунь коштує понад пів сотні гривень
Жителі тимчасово окупованого Херсону показали ціни на господарчі товари у місцевих магазинах,
– мовиться у повідомленні.

Зокрема там показали, якою є ціна на звичайні засоби гігієни, які купують середньостатистичні українці:

шампунь, об’ємом 600 мілілітрів – 607 гривень або 1214 рублів;
та гель для душу – 450 гривень або 900 рублів.

Для порівняння, майже аналогічний шампунь об’ємом 900 мілілітрів тієї ж марки в українському магазині коштує 249, 30 гривень.

Майже аналочна ситуація з гелем для душу. В українських магазинах він не коштує навіть 200 гривень.

Коротко про гроші на тимчасово окупованих територіях
Російські окупанти на тимчасово окупованих землях влаштовують людям терор не тільки за все українське, а й повністю знищують все минуле життя людей. Зокрема, й економічне.
Наприклад, у тимчасово окупованому Мелітополі окупанти, разом з українською гривнею, поспішили запровадили російські рублі.
Зокрема, колаборант Євген Балицький вирішив, що з 20 травня суб’єкти господарювання в місті можуть використовувати для розрахунків як гривні, так і рублі. Ба більше, безготівкові розрахунки він дозволив проводити тільки в рублях. Зрадник Балицький затвердив злочинний курс валют – 2 рублі за 1 гривню.
У Херсоні російські окупанти оголосили про “перехід” на рублі ще наприкінці травня. Проте їхні “правила” не працюють, адже самі вороги розраховуються гривнями, які крадуть в українців. Натомість заклади встановили ціни і у гривнях, і у рублях, щоб до них не прискіпувалися окупанти.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: