Росія випробовує в Україні нові зразки зброї – МалярРФ в Україні порушує всі правила і звичаї ведення війни, використовуючи широкий спектр забороненої зброї.

Пише - джерело.

Під час бойових дій в Україні російська армія використовує широкий спектр забороненої зброї, а також випробовує нові зразки озброєння. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону Єдині новини, повідомляє Укрінформ.

“Росіяни використовують широкий спектр забороненої міжнародними нормами зброї. Є правила і звичаї війни, що дозволяються міжнародним правом. Тому дійсно є зброя, яка дозволена, а є зброя, яка заборонена. І ось Росія використовує весь спектр забороненої зброї. Більше того, у них частина озброєння на дослідженні, вони використовують війну для випробування нових своїх зразків, і все це тут застосовується”, – заявила Маляр.

За її словами, деякі види озброєнь проходять успішні випробування, деякі виявляються “надто роздутими за своїми якісними характеристиками”, і ними користуватися не можна.

“На жаль, так, Росія порушує всі правила і звичаї ведення війни, воюючи з Україною”, – сказала Маляр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Путін викликав в РФ фахівців з бочкових бомб, які протягом листопада 2017 року в Сирії було застосовано 613 разів.


Залишити коментар:


Останні новини: